Info deelnemende  DBGD Clubs

 

  55+ Muntendam   Speeldag  :  Donderdag13.00 uur 

 Waar :  De Menterne   Julianaplein 1

  Muntendam 

  Telefoon : 0598-616676 Secr.      Teamleider:55+ Muntendam  Pieter Pot  tel. 06-12824626   E-mail :  jppot@netvisit.nl  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  de  Brem   Speeldag  :  Maandag13.00 uur

  Waar :  Biljartcentr. Vredeveld   Bremstraat 16

  Assen     Telefoon:0592-317535  Teamleider:de Brem   H. Beukema   tel. 0596-316231   E-Mail :   harrieria@gmail.com   

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  BC.Valthermond   Speeldag :   Maandag / Dinsdag13.00 uur 

  Waar  :  De wijkplaats  Zuiderdiep 392

  Valthermond    Telefoon:0599-661999   Teamleider:BCV 1  (ma)  R. Mennega 

  BCV 2  (di)  A.Eerenstein   tel. 0599-661703   a.eerenstein@gmail.com   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  D.C.T   Speeldag  : Vrijdag13.00 uur   

  Waar : Dienstencentrum  Dr. Berkenkampstr. 37

  Ter Apel  Telefoon:0599-582460   Teamleider : DCT  (vr)  A.Enninga  tel. 06-11867071

  E-mail:antonenninga@gmail.com 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   De Badde    Speeldag  :  Wo / do / vr  13.00 uur 

   Waar:MFC De Badde   1e Kruisdiep W.Z. 9 

  Nw. Weerdinge   Telefoon:0591-521733 

  Teamleider  :

  De Badde 1 (do)L.Bartelds   06-22034841      l.r.bartelds@gmail.com 

  De Badde 2  (wo)  J. Meems   06-21275252      jmeems1951@kpnmail.nl 

  De Badde 3 (ma)H. Hummel  06-54604238      hilbrandgrietje@kpnmail

  De Badde 4  (vr)  G de Goede  0591-522217    ghg.degoede@gmail.com 

  De Badde 5  (di)   R. Remerie  06-33174301        r.remerie@ziggo.nl  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   B.C.Lint   Speeldag   :   Di/Wo/Do   13.00 uur 

  Waar :  de Lint   W.Diemerstraat 2

  Musselkanaal   Telefoon:0599-483030

  Teamleider:

  De Lint 1  (di)  J.H.Kraster   tel. 0599-417460E - mail:jankraster@outlook.com 

  De Lint 2 (wo)  J.Bottema   tel. 0599-416848      jankraster@outlook.com

  De Lint 3 (do)  A.Bucking  Tel. 0599-412598  E-Mail :  albert@bucking.nl

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  De Olle Keus   Speeldag :  Vrijdag  13.00 uur  

  Waar  :  Jacob Bruggemacentrum    Jacob Bruggemalaan 118

  Veendam    deollekeus@hotmail.com   Tel. 0598-620531 

  Teamleider  :  De Olle Keus 1  P.Wollerich  tel. 0598-623307   E-mail : pbwollerich@msn.com

  De Olle Keus 2  G.Vos   tel. 06-47593831   E-Mail :    g.vos@netvisit.nl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  BC de Spont     Speeldag  :   Maandag/  Woensdag   13.00 uur 

  Waar  :  De Spont   Ghandiplein 1

  Stadskanaal   Telefoon:0599-652050 

  Teamleider  : 

  de Spont 1  (ma)  W.Wilken  tel. 06-81708633   E-mail :  willemwilken@home.nl 

  de Spont 2  (ma) B.Heller  tel. 0599-615154    E-Mail :  b2heller@ziggo.nl

  de Spont 3  (wo)  W.Pomper   tel. 0599-616152  E-Mail :   wgpomper@home.nl

  de Spont 5  (wo)  P.H.Oosterhuis  tel. 06-81917678  E-Mail :  phoosterhuis@gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Onder De Toorn    Speeldag  :  Dinsdag  13.00 uur  

  Waar :  de Trouwe Duif    Westersingel 68

  Noordbroek 

  Teamleider : Onder de Toorn   E. Dijk tel. 06-51033140  E-mail  :   elzodijk@gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   SBV    Speeldag  :  Vrijdag  13 uur 

  Waar :  Buurthuis "De Bark" a/d   Veenplasweg 3 A

  Zuidlaren   Wijk  (Westlaren)   Telefoon  050-4093098

  Teamleider  :

  SBV 1   P. Hiemstra  tel.06-37545485   E-mail :  pierhiemstra@home.nl 

  SBV 2   P de Weme     tel. 06-11417008   E-Mail :  pdeweme@outlook.com 

  SBV 3    W.van Leeuwen   tel. 050-4094529  E-Mail :   wimvanleeuwen@home.nl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Metropole   Speeldag  :   Maandag  13.30 uur 

  Waar  :  Societeit Harmonie    Kreupelstraat 12

  Groningen  Telefoon : 050-3129717 

  Secr : Jack Balkema : j.p.balkema@gmail.com. 

  Teamleider :

 Metropole 1  L.Smit   06-53405057     loeksmit@planet.nl  

  Metropole 2  Jack Balkema   06-41611142    j.p.balkema@gmail.com   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 BCG 1977    Speeldag  :  Woensdag  13.00 uur 

 Waar : B.C. Groningen    Protonstraat 6a   

 Groningen  Telefoon: 050-3135015

 Teamleider :

 BCG 1977  1  S.Datema  050-5032539   E-mail :   sh.datema@ziggo.nl

 BCG 1977  2  H.de Vries  050-5415071   e-mail :  hein.devries@home.nl 

 BCG 1977  3   R.J.Miller   06-53224916  e-mail :   r.j.miller@versatel.nl    

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 de Snikke    Speeldag  :   Vrijdag  13.00 uur    

 Waar  :  MFC de Binding   Sportlaan 4   

 Oude Pekela   Telefoon  :  0597-612980

  Teamleider  : 

  De Snikke 1   J. Koster   06-23161130    E-mail :  koste6@hetnet.nl 

  De Snikke 2   J. Geerts    06-12106700     e-mail :  jenggeert+A2:G79s@hotmail.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  ABC    Speeldag  :   Maandag   13.00 uur

  Waar  :  Biljartcentr .  Vredeveld    Bremstraat 16   

  Assen     Telefoon  :  0592-317535

  Teamleider :

  ABC   C. Elzenaar    06-53228650   E-mail  :  corelzenaar@home.nl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  de Kiepe     Speeldag   :    donderdag   13.00 uur 

  Waar  :  De Kiepe    Meidoornlaan 88 

  Nw Pekela   Telefoon  :  0640998902

  Teamleider  : 

  De Kiepe 1   W H  van  Beek   06-40998902    E-mail :   willem6200@gmail.com

  De Kiepe 2    K. Krans   06-45360429    e-mail  :    kees.krans23@hotmail.com

 Hier kan uw Reklame bord ook hangen

Maak jouw eigen website met JouwWeb